REFERENCE klientů

Chcete něco říct o některém z našich makléřů ??? Máte zkušenosti o které by jste se chtěli s námi podělit?
Neváhejte a napište nám smiley

Budeme rádi za klady i zápory – můžeme tímto své služby pouze zdokonalit.

 

Reference – Ing. Darina Kowalczyková

Pani Kowalczyková, byla jste super a jsem spokojená jak vše hezky proběhlo s pozdravem Hedvika Kohutová
 

Reference – pí. Eva Nieslaniková


 

Reference – REALITY BROKERS s.r.o.

Poděkování od společnosti KOMPAKT spol. s.r.o.

V Poděbradech dne 24. října 2013

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za spolupráci při realizace projektu „Sociální automobil“ Renault Kangoo určený pro postižené děti a dospělé ze Slezské diakonie, který byl předán dne 22. října 2013 za účasti představitelů vedení firem, které se finančně podílely na tomto projektu.
Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

S pozdravem
Břetislav Božoň
a Markéta Spurná
obchodní zastoupení

a

PaedDr. Miroslav Káninský
jednatel společnosti

 

Reference – p. Milan Fizek


Dobrý den,
obracím se na Vás ne s reklamací, ale s poděkováním. Emailovou adresu na “
poděkování“ jsem nenašla.

Poděkování patří realitní kanceláři v Třinci, kde jsem prodávala byt.
Děkuji tímto ralitnímu makléři Milanu Fizkovi a asistentce kanceláře paní
Anně Lipowské za ochotu , profesionalitu a vstřícnost.

V dnešní uspěchané době je příjemné obchodovat s někým takovým. Určitě tuto
realitní kancelář doporučuji  [:-)]  .

Děkuji, přeji příjemný den.
Lenka Klembarová

 

Reference – kancelář


Dobrý den,
v nedávné době jsme se rozhodli k prodeji našich bytů a následnou koupi rodinného domu. V minulosti jsme realizovali prodeje a koupě nemovitostí přes konkurenční společnosti, se kterými jsme bohužel nebyli spokojeni. Proto jsme se rozhodli k výběru jiné společnosti a následná volba díky reklamě padla na Vaši společnost.

Obrátili jsme se na Vaši pobočku v Třinci, Vašeho realitního makléře, se kterým jsme si následující den sjednali schůzku a následné sepsání smlouvy o prodeji našeho bytu. Ihned jsme dle profesionálního přístupu poznali, že jsme výběrem Vaší společnosti udělali dobrý krok, což se nám potvrdilo v následných prohlídkách a prezentování našeho bytu potencionálním kupujícím a následnému brzkému uzavření rezervační smlouvy.
Přístupem makléře jsme byli velmi spokojeni, je zřejmé že jsme jednali s výborně proškoleným profesionálním makléřem znalého trhu s nemovitostmi v našem regionu.
Po sepsání rezervační listiny ze strany kupujících jsme považovali obchod za uzavřený a mysleli jsme si, že makléř se bude věnovat svým dalším klientům. Velmi mile nás proto překvapilo, když nás následující den kontaktoval a informoval nás o nabídkách nemovitostí v regionu jak z Vaší, tak i konkurenčních realitních kanceláří. Jelikož se ve Vaší nabídce žádná nemovitost nenacházela, makléř nám nabídl nemovitost u konkurenční společnosti, kde nám zajistila prohlídku a celkově nás v jednání s
realitní kanceláří zastupoval, tudíž následovalo podepsání rezervační listiny. Při následném prodeji našeho bytu a sepsání předkupní smlouvy jsme byli přizváni do Vaší pobočky v Třinci, kde jsme opět byli mile překvapeni přístupem ing. Ciencialové a její asistentky, kdy s námi i kupujícími velmi podrobně probrali veškeré body v kupní smlouvě a velmi profesionálně zodpověděli veškeré dotazy.
Díky přístupu Vašich zaměstnanců jsme se rozhodli i náš druhý byt nabídnout výhradně přes Vaší realitní kancelář a již máme podepsanou smlouvu o prodeji.
Tímto bychom chtěli poděkovat makléři, Ing. Ciencialové a její asistentce za profesionální a osobitý přístup ke klientům a samozřejmě celé Vaší společnosti přejeme spoustu spokojených zákazníků a mnoho úspěchů na trhu s realitami.

Manželé Emílie a Jiří Jáskovi

 


Kontaktovat kancelář